BeStableCam SteadyGim3 RIDER - stabilizator do GoPro

Nowy produkt

BeStableCam SteadyGim3 RIDER - stabilizator do GoPro

Dostępny od ręki , wysyłamy w 1-2 dni

Gwarancja 12 miesiący

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

1 199,00 zł brutto

-100,00 zł

1 299,00 zł brutto

Więcej informacji

BeStableCam SteadyGim3 RIDER to w tej chwili najnowszy, markowy model stabilizatora (gimbala ręcznego) dedykowanego w głównej mierze dla kamer GoPro Hero 3, 3+ i 4 oraz dla kamer SJCAM SJ4000.

Steadycam został wykonany z wysokiej jakości komponentów, w tym z aluminium, co gwarantuję świętną ergonomię oraz bardzo dobry komfort użytkowania. SteadyGim3 RIDER w połączeniu z kamerką sportową zagwarantuję, że każde ujęcie będzie perfekcyjnie wykonane i praktycznie nie do odróżnienia od ujęć wykonanych na najdroższych gimbalach. Każde ujęcie będzie profesjonalne pod każdym kątem.

Stabilizator posiada solidnie wykonanę rękojeść, której używamy jako pilotado sterowania całym stabilizatorem, ponieważ w przeciwieństwie do modeluEVO, model RIDER został stworzony głównie z myślą o sportachekstremalnych i dzięki systemowi montażowemu, można go zamontować na różnego rodzaju uchwytach, monopodach co pozwala na używanie go na rowerze, motorze, samochodzie i wieluinnychsprzętach. 

Gimbal posiada wbudowany precyzyjny żyroskop 3-Axis, dwu-rdzeniowy wydajny procesor, a także systemy inteligentnej regulacji mocy silnika, automatycznego wykrywania pozycji oraz ochronę silnika.

 

Użyte oprogramowanie w stabilizatorze, zapewnia szerokie spektrum nastaw oraz trybów pracy. Dzięki wbudowanemu portowimicrousbmożemy na bieżąco aktualizować wgrane w stabilizator oprogramowanie. 

Sam stabilizator posiada 3 rózne tryby pracy:

  • Podążanie za osią Yaw (Heading Follow mode) - osie Pitch oraz Roll są zablokowane, a gimbal 
    podąża za ruchem ręki w kierunku osi Yaw.
  • Podążanie za osiami Yaw oraz Pitch (Heading & Pitch Follow mode) - oś Roll zablokowana, a gimbal 
    podąża za ruchem ręki w kierunku Yaw oraz Pitch.
  • Blokada (Heading lock) - 3 osie zablokowane

Najważniejsze cechy produktu:

Model BeStableCam SteadyGim3 RIDER
Czas pracy do 5 godzin
Czas ładowania około 90min
Napięcie ładowania 3,7V
Kompatybilna

GoPro Hero3 /Hero 3+ / Hero4

Waga

387g (z dwoma akumulatorami)

Zestaw zawiera - SteadyGim3 RIDER Gopro 3 axis 
- 2 x akumulator 850mAh
- 4 x śruba M2.5x9mm
- 4 x śruba M2.5 x 19mm
- 2 x adapter montażowy do GoPro
- 1 x ładowarka na dwa akumulatory
- 1 x przewód microusb
- 1 pasek montażowy

 

Innymi zaletami tego stabilizatora jest bardzo ciekawy zestaw akcesoriów, w tym dwa bardzo wydajne akumulatory Li-pol o pojemności850mAh. Dzięki pojemnym akumulatorą oraz dołączonemu przewodowi zasilającemu do zestawu, możemy jednocześnie pracować z GoPro oraz ją ładować. Dodatkową zaletą jest możliwość wymiany akumulatorów. Kamery GoPro można również używać na stabilizatorze z podłączonym modułem LCD BacPac.

Ważną informacją jest również bardzo szeroki zestaw dodatków do SteadyGim3 RIDER, które oferuję producent w swoim katalogu. Są to różnego rodzaju przedłużenia gimbala, piloty lub monopody przystosowane do jego montażu.

Gwarancja 12 miesięcy